شیطان بر پنج تن چیره نمی شود

لبخندخالص، ذاکر، عادل، صابر،راضی

 

شیطان می گوید: من در پنج مورد و نسبت به پنج نفر راه چاره ای ندارم و حیله و نیرنگم بی اثر است، ولی دیگران در چنگ من گرفتارند.

اوّل: کسی که با نیّت پاک به خدا پناه آورد، و در همه کارهایش به خداوند توکّل کند.

دوّم: کسی که در طول شبانه روز حمد، ثنا و تسبیح خداوند را زیاد ذکر کند.

سوّم: کسی که هر چه را برای خود می پسندد، همان را برای برادر دینی و مومن خود بپسندد ( و هر چیزی را که برای خود دوست ندارد برای برادر دینی اش دوست نداشته باشد.)

چهارم: کسی که به نگام مصیبت و گرفتاری بی تابی نکند ( وناله و نفرین نکرده و حرف بی حساب و سخن بی جا نگوید.)

پنجم: کسی که به آنچه برای او مقرر فرموده راضی و خشنود باشد، و برای رزق و روزی خود غم و قصّه نخورد.

ابلیس نامه صفحه 110 

/ 2 نظر / 12 بازدید
غریب دوست

آیا به دنبال راه حلی ساده و عملی برای افزایش آمار وبلاگ یا وبسایت خود هستید؟ آیا به دنبال راه حلی ساده و عملی برای افزایش فروش محصولات خود دارید ؟ آیا از گران بودن قیمت تبلیغات یا فرستادن ایمیل تبلیغاتی خسته شده اید؟ در این مجموعه آموزشی به طرز کاملا عملی به شما یاد میدهیم : 1- چگونه پیج رنکمان را در گوگل بسیار سریع به 10 برسانیم . 2- چگونه بدون ارسال هیچ مطلبی در وبلاگ یا سایتمان روزانه بالغ بر 10000 بازدید کننده داشته باشیم. 3- چگونه بینندگان سایتمان را مجبور بدیدن تبلیغات خودمان و خرید محصولاتمان بکنیم و انگیزه آنها را بتحریک در بیاوریم. 4- چگونه بدون داشتن هیچ لیست ایمیلی شخصی افراد !!! سرور اصلی یاهو را مجبور به ارسال ایمیل تبلیغاتی INBOX ی كنیم 5- چگونه ده ها میلیون ایمیل را مطعلق به ایرانیان را جمع آوری کنیم و آنها را مجبور به دادن ایمیلشان بما بکنیم. بجای اینکه هزاران و میلیونها تومان برای تبلیغ سایت یا محصول خود به سایتهای پر بازدید بپردازی فقط مبلغ بسیار ناچیزی برای خرید این بسته آموزشی صرف کرده و جلوی ضرر و زیان را بگیرید. >>>> http://cdmc.mihanblog.com/post/534 <<&lt