خانه عنکبوت

چه کسی فکر می کرد کشوری که با پشتیبانی قدرت شیطانی آمریکا و تسلط بر بسیاری از کانونهای قدرت در جهان «بوسیله لابیهای ثروتمند خود» این چنین درمانده و مستأصل شود و مورد تنفر ملتهای مختلف قرار گیرد.

درست است که این روزها قلب شیعیان در کنار سالروز مصیبت شهادت سید و سالار شهیدان و مربی کلاس ظلم ستیزی و آموزگار شهادت، حضرت حسین بن علی (علیه السلام) همراه با دیگر مردم دنیا با دیدن صحنه های دلخراش جنایات صهیونیستها جریحه دار است اما استشمام عطر دل انگیز پیروزی آنهم از نوع خون بر شمشیر تحمل این همه مصایب را آسانتر می کند که امروز رهبر و مقتدای شیعیان جهان نوید آنرا دادند.

امشب از سیما و در اخبار سراسری صحنه های باورنکردنی زیادی پخش شد. خانمی از انگلیس با عصبانیت بی حد خود می گفت:« بهتر است آمریکا در پرچم خود جایی برای علامت اسرائیل (ستاره داود) پیدا کند.» نجم الدین اربکان، نخست وزیر اسبق ترکیه نیز پیشنهاد می داد:« بهتر است آمریکا یکی از ایالتهای خود را به اسرائیل بدهد.» مردم آرژانتین امروز همزمان با دیگر کشورهای دنیا بزرگترین تظاهرات تاریخ خود را بر علیه صهیونیست برگزار کردند.

سران جنایتکار رژیم نامشروع اسرائیل! بشنوید. امروز دیگر فقط رهبر و رئیس جمهور و مردم ایران نیستند که فریاد نابودی شما را سرداده اند، امروز زمین با همه بزرگیش این لکّه ننگ را نمی تواند تحمّل کند.

ادامه دارد.

پدرم

/ 0 نظر / 8 بازدید