خادم یا خائن

با نگاهی گذرا به تاریخ سیاسی کشور عزیزمان در تمامی مقاطع آن، وجود چهره های خادم و خائن را به وضوح می توان دید.از بزرگترین چهره های سیاسی مذهبی که به زعم اینجانب تا پایان دنیا از خاطر تاریخ و ملت های آزاده خصوصاً ملت بزرگوار ایران اسلامی محو نخواهد شد، معمار و بنیانگذار نظام مقدس جمهوری اسلامی، خمینی کبیر (ره) می باشد که خارج از تمامی قواعد و قوانین حاکم بر دنیای سیاست و پیش بینی های بزرگترین کارشناسان سیاسی دنیا و با تأسی از مولایش علی(علیه السلام)و با اقتدا به آقایش سالار شهیدان، بدون هیچ حزن و اندوهی، با امید به نصرت خداوند قیام کرد و پوزه ی مستکبران را به خاک مذلّت و خواری کشاند و موجب شد اقتدار پوشالی ابرقدرت های ستمگر در نزد ملت های مظلوم و ستمدیده به سخره گرفته شود و قدرت های شیطانی جهان روز به روز از ابهّت کاذبشان کاسته و به اضمحلال و نابودی نزدیک شوند و تئوری آنان برای هدایت بشر به موزه تاریخ سپرده شود.

و امروز نیز در ادامه ی همان قیام شاگرد خلف ایشان با هدایت کشتی بزرگ انقلاب (که اینک خیل عظیمی از ملّت های مسلمان و غیر مسلمان را در پناه خود گرفته و موجب امیدواری آنان گردیده) در اقیانوس کفر و ضلالت می رود تا طومار عمر سراسر جنایت زورمندان زور گو را در هم بپیچد.

جای بسی تأسف است اشخاصی که در پرتو رشادت ها و ایثار گری ها و شهادت های بهترین فرزندان این ملّت، دارای پست و مقامی شده و جایگاهی را اشغال کرده بودند؛ این چنین تحقیرنامه ای را به نمایندگی نظام و ملّت قدرتمند اسلامی امضاء نموده و  به رئیس جمهور جنایتکار آمریکا داده اند و اینگونه مرعوب عربده کشیهای دشمن شوند.

شناخت امام عزیزمان از ابتدای انقلاب و حتی قبل از آن، نسبت به دشمن و خوی وحشیگری او، بسیار بیشتر از شماها بود، ولی از همان ابتدا فرمودند:« آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند.» و  رهبر عزیزمان بارها و بارها در ناتوانی دشمن برای برخورد با ملّت بزرگ ایران، مطالبی را ایراد نمودند.

شما از جانب چه کسی یا کسانی مجوّز ارسال چنین تحقیرنامه ای را داشتید؟ مگر تبیین سیاست خارجه ی کشور در دستان پرتوان مقتدایمان نیست؟ چرا با ایشان مشورت نکردید؟ جواب آن پیر سفر کرده را چگونه خواهید داد؟ و جواب خانواده ی شهدا را چگونه خواهید داد؟ جواب این ملّت فداکار را چگونه خواهید داد؟ جواب ملّت های مظلوم دنیا را چگونه خواهید داد؟ و جواب امید جهانیان و منجی جهان بشریّت و صاحب اصلی انقلاب که روزی خواهد آمد و به اذن پروردگار پرچم انقلاب اسلامی را خود به دست خواهد گرفت را چگونه خواهید داد؟

ای کاش آنقدر جرأت می داشتید و می آمدید و صادقانه اعتراف می کردید که:«ما نمی توانیم نماینده شایسته ای برای ملت دلیر و فهیم ایران باشیم و ما نخواهیم توانست از مظلوم دفاع کرده و بر ظالم بتازیم » و پرچم را به اهلش می سپردید.

 دنیای کفر و استکبار تنها راه عقیم کردن انقلاب اسلامی را مشغول کردن و محدود کردن آن در داخل مرزهای خود می داند، شما چرا ضمانت دادید و پای آنرا امضاء نمودید.

زهی خیال باطل است برای شما و رهبران کفر در جهان، اگر فکر کنند این ملت، از اهداف امام راحل(ره) و آرمان های شهیدان دست می کشد.

آزادگان جهان به این باور رسیده اند که ملّت بزرگ ایران در کنار مقتدای خویش تا نابودی کامل کفر جهانی و تصرّف تمامی خاکریزها مورد عنایت و حمایت خالق هستی خواهد بود.

 

پایان

پدرم

/ 1 نظر / 9 بازدید
حامي نيوز

سلام ماه رمضان شدمی ومیخانه برافتاد عشق و طرب و باده به وقت سحر افتاد افطار به می کرد برم پیر خرابات گفتم که تو را روزه به برگ و ثمر افتاد با باده وضو گیر که در مذهب رندان در حضرت حق این عملت بارور افتاد وبلاگ زيبا وپر محتوايي داريد به من سر بزن خوشحال مي شم نظر بدي