بسیج((1))

     امروز روز اول هفته ی بسیج بود.

این روز را به تمامی فرزندان معنوی روح ا... ، بسیجیان دریا دل جهان اسلام تبریک عرض مینمایم.

     در این روز ها بود که در سال 58 و در زمانی که حال و هوای پیروزی بزرگ ترین انقلاب قرن در کشور حاکم بود معمار انقلاب فرمان تشکیل استراتژیک ترین حامی انقلاب و اسلام ناب محمدی(ص) را صادر فرمودند .گروهی که از بدو تشکیل آن در تمامی مقاطع انقلاب ، دفاع مقدس ، سازندگی و... تا به امروز با تمامی توان گوش به فرمان امام خود خمینی کبیر(ره) و اینک رهبر عزیزمان سپرده و با استعانت از خدای خویش ضمن ادامه ی راه شهیدان والا مقام در تمامی عرصه ها حضوری عزتمند را داشته و به خواست خدا خواهد داشت.

     اینک بعد از 29 سال که از فرمان امام راحل(ره) برای تشکیل این نیروی الهی میگذرد شاهد آن هستیم که ملت های مسلمان در تمامی جبهه های حق علیه باطل از عراق و افغانستان گرفته تا پاکستان و یمن و... و تا قلب اروپا و قاره ی آمریکا و آفریقای ستم دیده همه و همه با افتخار به صفوف منسجم بسیج و فرهنگ و تفکر بسیجی به عنوان یک الگو و نسخه ای شفابخش برای درمان دردهای تحمیل شده از طرف استکبار مینگرند.

     اگر تا زمانی نه چندان دور بسیجی به عنوان یک نیروی صرفا شبه نظامی مطرح بود اما امروز با هدایت و راهبری دقیق و اصولی رهبر معظم انقلاب بسیج به نیرویی،  و فرهنگی، و تفکری برای تمامی عرصه ها و صحنه ها تبدیل خواهد شد و هر کجا و هر موقعیتی، موفقیتی کام ملت بزرگ ایران را شیرین کند مطمئنا این امر بدون فرهنگ و تفکر بسیجی حاصل نشده است.(( ادامه دارد))

ضمنا امروز تجمع عطرآگین بسیجیان مؤمن حوزه های عمار و رافت زیبایی زایدالوصفی را به منطقه ی احمد آباد مستوفی خصوصا نماز جمعه داده بود. آرزوی موفقیت برای تمامی این عزیزان.  

 

/ 1 نظر / 9 بازدید
kasra

سلام یک زحمتی براتون داشتم: لطفا به وبلاگ من سر بزنید. یک نظرخواهی در مورد مطلب جديدم. یک نظرخواهی متفاوت. راستي وبلاگ خوبي داري همين جوري ادامش بده